سوالات متداول صاحبان کسب و کار

1آیا برای استفاده از نشان فروش باید از دستگاه خاصی در فروشگاه استفاده کرد؟
خیر، شما فقط با داشتن یک گوشی هوشمند و دسترسی به اینترنت می توانید QrCode را اسکن کنید تا مشتری را به سیستم وفادارسازی نشان فروش وارد کنید.
2چرا در نشان فروش از دستگاه خاصی استفاده نمی شود؟
با توجه به بالا بودن هزینه های ارزی برای واردات مواد اولیه و همچنین ایجاد سهولت برای ثبت اطلاعات مشتری، نشان فروش هیچ دستگاهی را برای عرضه ارائه نمی دهد.
3چگونه باید مشتری را مجاب کرد که عضوی از باشگاه مشتریان شود؟
مشتری شما با عضو شدن در باشگاه مشتریان خود می تواند، از تخفیف ها و جشنواره های فروشگاه مورد علاقه خود مطلع شود که می تواند دلیلی کافی برای عضویت در باشگاه مشتریان باشد. حفظ مشتری بسیار آسان تر و کم هزینه تر از جذب آن می باشد و همچنین استفاده از باشگاه مشتریان می تواند تا 30% افزایش فروش برای فروشگاه را داشته باشد.

سوالات متداول اعضای باشگاه مشتریان

1چرا باید شماره خودم را وارد کنم؟
برای اینکه اعضای باشگاه مشتریان می توانند از جشنواره ها و تخفیف های ویژه فروشگاه های مورد علاقه خود مطلع شوند و از آن ها استفاده کنند.
2نحوه ثبت اطلاعات من به چه صورت است؟
شما می توانید با اسکن QrCode از طریق دوربین در سیستم عامل ios و یا QrReader در گوشی هایی با سیستم عامل اندروید وارد صفحه ی مربوط به فرم می شوید. با پر کردن اطلاعات خود می توانید به عضوی از باشگاه مشتریان فروشگاه مورد علاقه تبدیل شوید.
3QrCode را چگونه اسکن کنیم؟
در گوشی های اپل یا آی پد ها که دارای سیستم عامل ios می باشند، می توانید از دوربین گوشی یا آی پد برای اسکن استفاده کنید که به صورت اتوماتیک وارد صفحه ی مورد نظر می شود. در گوشی های اندروید با استفاده از QrReader که می توانید از طریق لینک زیر دانلود کنید، کد را اسکن کرده و وارد صفحه ی ثبت اطلاعات باشگاه مشتریان شوید.